
Жим вверх Impulse Sterling
109 881,20 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 47285
Відправка з 31 травня 2026+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тренажер IMPULSE STERLING Shoulder Press
Професійний тренажер - Жим від плечей сидячи вверх з незалежними важелями, створений для оптимальних тренувань.
Особливості тренажера
- Основна конструкція виготовлена з високоякісних профільних труб 50 х 100 мм з товщиною стінки 3,5 мм.
- Високоточна роботизована технологія зварювання.
- Інноваційне порошкове фарбування рами з попередньою піскоструминною обробкою металу покращує зчеплення з лакофарбовим покриттям.
- Стійка до подряпин поверхня завдяки подвійному електростатичному порошковому покриттю не потребує обслуговування.
- Сидіння регулюється по висоті, що дозволяє легко налаштувати тренажер «під себе».
- Всі елементи регулювання позначені яскравим жовтим кольором для зручності користувача.
- Високоточні шарикопідшипники промислового класу забезпечують плавну роботу.
- Рукоятки з металу з антискользкою накаткою середньої глибини.
- Незалежні важелі забезпечують природну, біомеханічно правильну траєкторію рухів.
- 4 місця для зберігання дисків.
- Колір оббивки сидінь і спинок: чорний; колір конструкції комбінований - чорний/червоний.
- Покриття м'яких частин - високоякісна вінілшкіра, строк служби при належному догляді - до 7 років.
- Комфорт та ефективність тренувань з урахуванням біомеханіки людини.
- Ілюстрація в верхній частині тренажера демонструє задiяну групу м'язів та правильне положення тіла.
- Довгострокові гарантійні зобов'язання.
- Клас: Бізнес
- Виробник: Impulse
- Шківи, підшипники, тяги, механічні вузли: 3 роки
- Кількість місць для зберігання дисків: 4
- Максимальне навантаження дисками: 300 кг
Умови поставки тренажерів, можливі знижки, розстрочки та кредити обговорюються індивідуально.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Impulse |
| Вага | 171 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Кількість місць для зберігання дисків: 4 |
| Клас | Професійні |
| Колір | Чорний;Червоний |
| Конструкція | Нескладані;Підлогова |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Призначення | Для м’язів грудей |
| Розміри | 156x182x149 см |
| Різновид | Жим вгору |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 881,20 ₴


