
Парасолька садова DiVolio EMPOLI 300см кремова+ Основа садової парасольки
10 920,80 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 18955
Відправка з 01 червня 2026- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Опис
Пекуче сонце або дрібний дощик? Небесна канцелярія точно вміє дивувати. Однак, що б не трапилося, парасолька садова DiVolio EMPOLI завжди буде на варті ваших планів. Стильна і практична парасолька від італійської компанії DiVolio гарантує вам чудовий відпочинок у будь-яку погоду. Купити парасольку садову EMPOLI від DiVolio - означає придбати безпечний та якісний товар, адже виробник надає гарантію на цілих 24 місяці.
Універсальний дизайн і надійна конструкція парасольки вдало впишуться в локацію будь-якого стилю, чи то класична веранда, чи то ультрасучасний сад. Широкий шестигранний верх, зроблений із міцного поліестеру, забезпечить захист як від сонячних променів, так і від невеличкої літньої мряки. Каркас EMPOLI виготовлений зі спеціальної сталі з порошковим покриттям та здатний протистояти як передчасній корозії, так і сильним поривам вітру.
Якість матеріалів
Верх парасольки EMPOLI зроблений з якісного водовідштовхувального поліестеру, який гарантує тривалий термін служби товару. Якісна тканина щільністю у 160г/м2 забезпечує чудовий захист від перепадів температури, раннього вицвітання, та, що важливо, дуже проста в догляді. Також всередині покриття є особливий отвір для вентиляції внутрішнього простору.
Ергономічність конструкції
Бічне кріплення верхньої частини дозволяє розташувати будь-який комплект меблів під парасолькою EMPOLI так, щоб кожен гість насолоджувався приємною тінню навіть у неймовірну спеку.
Зручність використання
Каркас парасольки EMPOLI дозволяє змінювати її висоту та регулювати кут нахилу.
Функціональність збирання
Спеціальний механізм на основі кривошипа забезпечує швидке і просте закриття. Сталевий каркас гарантує міцність товару, однак під час поривчастого вітру рекомендуємо закривати парасолю , щоб подовжити термін її служби.
Характеристики:
- Колір: кремовий
- Розміри парасольки: 300 см
- Висота парасольки: 250 см
- Вага: 11,5 кг
- Каркас: сталь
- Тканина: поліестер
- Щільність покриття: 160 г/м2
- Регулювання кута нахилу
- В комплект входить садова парасолька та основа під парасольку
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | diVolio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 11,5 кг |
| Тип | Парасолі садові та пляжні |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Кремовий |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Набір | Да |
| Оббивка | Поліестер |
| Регулювання | Регулювання кута нахилу |
| Розміри | 300 см |
| Тип | Парасолька садова 300 см |
- Ціна: 10 920,80 ₴


