
Жим ногами - Гак-машина під кутом 45° Impulse IFP line
81 195,40 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 47181
Відправка з 01 червня 2026+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жим ногами - Гак-машина під кутом 45° Impulse IFP line
Серія IFP від Impulse - це повний функціональний пакет тренажерів на вільних вагах, ідеально підходить для невеликих фітнес-клубів та спортивних об'єктів бюджетного рівня. Тренажери цієї серії вирізняються строгим дизайном, функціональністю, простотою в обслуговуванні та доступною ціною.
Переваги тренажера
- Біомеханічно правильна амплітуда руху, розроблена інженерами Impulse, забезпечує комфортний тренувальний процес з мінімальним ризиком травм.
- Відповідність міжнародним стандартам безпеки EN957.
- Технологія подвійного порошкового фарбування з попередньою обробкою металу, що покращує стійкість покриття.
- Резинові опори для захисту підлоги у фітнес-клубах.
Жим ногами - Гак-машина під кутом 45° Impulse IFP 1711 - це універсальний тренажер для опрацювання м'язів сідниць і ніг.
- Велика ножна педаль та нахил 45°, що надає ергономічний кут підушкам сидіння і спинки.
- Регульований кут нахилу спинки у чотирьох рівнях.
- Швидкознімна задня подушка для швидкої зміни положення.
- Різні варіанти хвату завдяки універсальній формі рукояток з поліуретановим покриттям.
- Місткі накопичувачі для дисків до 175 кг на кожний важіль.
- Держак для зберігання дисків.
- Широка нековзна платформа.
- Максимальний ваг користувача: 150 кг.
- Діапазон висоти: 155-195 см.
- Максимальне навантаження: 175 кг х 2.
- Товщина подушки спинки: 70 мм.
- Платформа з протиковзким покриттям: 700х500х3 мм.
- Габарити в робочому положенні: 198х149х132 см.
- Вага тренажера: 100,6 кг.
*Умови поставки тренажерів, можливі знижки, розстрочки і кредити обговорюються індивідуально при формуванні кожного конкретного замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Impulse |
| Вага | 100.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Застосовний діапазон висоти: 155-195 см; Довжина подушки спинки: 70 мм; Платформа з протиковзним покриттям: 700х500х3 мм |
| Клас | Професійні |
| Колір | Червоний;Чорний |
| Конструкція | Нескладані;Підлогова |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальне навантаження | Максимальне завантаження: 175 кг х 2 |
| Призначення | Для м’язів ніг;Для м’язів сідниць |
| Розміри | 198х149х132 см |
| Різновид | Жим ногами; гак-машина |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
Інформація для замовлення
- Ціна: 81 195,40 ₴


