
Жим ногами Impulse Sterling
118 632,80 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 47290
Відправка з 31 травня 2026+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійний тренажер IMPULSE STERLING Leg Press
Представляємо вашій увазі професійний тренажер — Жим ногами від Impulse. Лінія IMPULSE STERLING вражає своїм фундаментальним дизайном, правильною ергономікою та здатністю витримувати предельні навантаження, забезпечуючи ефективний тренінг.
Особливості тренажера
- Основний конструктив виготовлено з високоякісних профільних труб 50 х 100 мм з товщиною стінки 3,5 мм;
- Високоточна роботизована технологія зварювання;
- Інноваційне порошкове фарбування рами з попередньою піскоструминною обробкою металу поліпшує зчеплення металу з лакофарбовим покриттям. Поверхня стійка до подряпин завдяки подвійній електростатичній порошковій обробці;
- Регульоване сидіння дозволяє легко та швидко налаштувати тренажер під себе;
- Всі елементи регулювання марковані яскравим жовтим кольором для зручності користувача;
- Високоточні шарикопідшипники промислового класу забезпечують плавну роботу;
- Рукоятки з металу з антискользькою накаткою середньої глибини;
- Велика нескользька та зносостійка платформа для ніг;
- Додаткова рукоять на платформі допомагає сідати і вставати з тренажера;
- Комфортна "маятникова" траєкторія руху жимової платформи;
- 2 місця для зберігання дисків;
- Колір оббивки сидінь та спинок: чорний;
- Колір конструкції комбінований - чорний/червоний;
- Покриття м'яких частин - високоякісна винилішкіра, термін служби до 7 років;
- Комфорт та ефективність тренувань з урахуванням біомеханіки людини. Розраховані на інтенсивну та тривалу експлуатацію в умовах високої прохідності у фітнес-залах;
- Іллюстрація демонструє задіяну групу м'язів та правильне положення тіла при виконанні вправ;
- Довгострокові гарантії.
Умови постачання тренажерів, а також можливі знижки, розстрочки та кредити обговорюються індивідуально, в процесі формування кожного конкретного замовлення.
Характеристики:- Клас: Бізнес
- Виробник: Impulse
- Шківи, підшипники, тяги, механічні вузли: 3 роки
- Кількість місць для зберігання дисків: 2
- Максимальне завантаження дисками: 400 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Impulse |
| Вага | 193 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Кількість місць для зберігання дисків: 2 |
| Клас | Професійні |
| Колір | Чорний;Червоний |
| Конструкція | Нескладані;Підлогова |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальне навантаження | 400 кг |
| Призначення | Для м’язів ніг;Для м’язів сідниць |
| Розміри | 223 х 142 х 142 см |
| Різновид | Жим ногами |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
Інформація для замовлення
- Ціна: 118 632,80 ₴


