
Набір еспандерів 23-68кг Trex Sport TX-002HSD чорно-синій
723,80 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 48124
Відправка з 02 червня 2026+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trex Sport |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,37 |
| Тип | Кліщі |
| Гарантія, міс | 24 |
| Довжина в робочому вигляді, см | 15 |
| Додаткові характеристики | Сила опору: 23-68кг |
| Застосування | Кистьові |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Матеріал | ABS (сополімер акрилонітрилу бутадієну і стиролу), Гума, Сталь |
| Особливості | Регульований |
| Призначення | Для м'язів плечей;Для м'язів рук;Кистьові |
| Рівень навантаження | 23-68кг |
| Тип | Еспандер регульований 23-68кг |
| Тип навантаження | Стискання |
| Ширина в робочому вигляді, см | 10,5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 723,80 ₴


