
Дельта машина IMPULSE Classic Lateral Raise
106 964 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 47049
Відправка з 31 травня 2026- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Дельта машина IMPULSE Classic Lateral Raise
Професійний тренажер - Дельта машина Impulse йде в ногу з часом, повністю оновлюючи лінію професійних тренажерів Master IF. Ця лінія задовольняє вимогливі комерційні стандарти, пропонуючи добре збалансований функціональний пакет, простий в обслуговуванні і недорогий.
Оновлений дизайн та конструкція
Рестайлінг торкнувся екстер'єру тренажера, вагового стека, рукояток та обшивки м'яких деталей. Оптимізація конструкції шківа і підшипника забезпечує більш точний вихідний коефіцієнт сили і довгий термін служби троса. Більшість сидінь регулюються та оснащені гідравлічною системою підйому для зручності регулювання. Тренажери IMPULSE Classic виготовляються найбільшим виробником силових тренажерів у Китаї.
Спеціалізована конструкція для ефективних тренувань
Спеціально розроблена Дельта машина Impulse IF9324 Lateral Raise допомагає зміцнити дельтоподібні м'язи. Користувач вибирає підходящу вагу, витягує руки і обертає роликову подушку для ефективного тренування дельтоподібних м'язів. Регульована висота сидіння підходить для користувачів різного зросту і довжини рук.
Особливості тренажера
- Конструкція з прямокутних плоскошевних трубних профілів 50 * 100 мм товщиною 2,5 мм.
- Високоточна роботизована технологія зварювання.
- Інноваційне порошкове фарбування рами з попередньою піскоструминною обробкою металу.
- Ергономічна форма сидінь і спинок, виготовлених методом холодного формування поліуретану.
- Обшивка з спеціального високоміцного матеріалу на основі поліуретану з подвійними швами.
- Прецизійна сталева шарикопідшипникова система, яка не потребує обслуговування.
- Неслизькі ергономічні рукоятки з термопластичним покриттям.
- Селектор навантаження з магнітним замком для легкого регулювання ваги.
Оберіть Дельта машину IMPULSE Classic Lateral Raise для підвищення ефективності ваших тренувань. Якість і довговічність гарантовані!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Impulse |
| Вага | 85 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Стандартна вага вантажного стека: 91 кг;Опціональний вага вантажного стека: 72/106/134 кг |
| Клас | Професійні |
| Конструкція | Нескладані;Підлогова |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальне навантаження | 118x75x153 см |
| Призначення | Для м’язів спини |
| Розміри | 118x75x153 см |
| Різновид | Дельта машина |
| Тип навантаження | Вантажноблокові |
- Ціна: 106 964 ₴


