
Дельта машина Impulse Evolution
133 705 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 47117
Відправка з 31 травня 2026+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дельта машина Impulse Evolution
Тренажер IMPULSE Evolution Lateral Raise - це професійний тренажер нового покоління, який замінив лінію Impulse MAX. Він відзначається чудовою ергономікою та функціональністю, високою надійністю та демократичною вартістю. Удосконалення торкнулися здебільшого зовнішнього вигляду тренажера та обшивки м'яких деталей. Лінія IMPULSE EVOLUTION включає всі необхідні тренажери для базового тренінгу та гармонійно впишеться у фітнес-центр будь-якого рівня.
Особливості тренажера
- Сучасний, презентабельний, функціональний дизайн.
- Високоточна технологія зварювання.
- Інноваційне порошкове фарбування рами з попередньою піскоструминною обробкою металу значно покращує зчеплення.
- Конструкція виготовлена з високоякісних плоскошовних трубних профілів товщиною 3 мм від американського концерну USA LOOS.
- Траверса вантажоблочного стека оснащена стабілізаційними втулками з антифрикційним наповнювачем - довговічність, мінімальний шум під час роботи, мінімальний опір тертю.
- Яскравий селектор навантаження з магнітним замком, легкий у використанні з розміткою в кг і фунтах.
- Акриловий захисний кожух 3,2 мм, який повністю закриває вантажовий стек з двох сторін.
- Високоякісні підшипники NSK, Японія, використовуються у всіх вузлах обертання та качання.
- Ергономічна форма сидінь та спинок, виготовлених методом холодної формовки поліуретану, з напівавтоматичними фіксаторами положення.
- Обшивка з антистатичного, високоміцного, зносостійкого матеріалу на основі поліуретану.
- Нековзні ергономічні ручки з термопластичним покриттям забезпечують комфорт та безпеку.
- Трос з гелевим наповненням для зменшення опору руху та тривалого терміну експлуатації.
- Опція: електронне табло для відображення кількості повторень та тривалості занять, додатковий вантаж 2,5 кг для точного регулювання навантаження.
- Карта виконання вправ з ілюстраціями та рекомендаціями.
- Інформаційні таблички з рекомендаціями щодо технічного обслуговування.
- Робоче навантаження троса до 1800 кг.
- Тримач для рушника і пляшки з водою.
- Стандартні кольори: рама - графіт і сірий, обшивка - червоний і чорний.
- Протиковзні гумові опори забезпечують стійкість та безпеку.
- Клас: Бізнес
- Виробник: Impulse
- Категорія: Професійний
- Вага вантажового стека: 91 кг
- Шківи, підшипники, тяги, механічні вузли: 3 роки
- Трос: 1 рік
Умови постачання тренажерів, а також можливі знижки, розстрочки та кредити обговорюються індивідуально, в процесі формування кожного конкретного замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Impulse |
| Вага | 128 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Акриловий захисний кожух 3,2 мм |
| Клас | Професійні |
| Колір | Чорний;Синій |
| Конструкція | Нескладані;Підлогова |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальне навантаження | 91 кг |
| Призначення | Для м’язів спини |
| Розміри | 122х121х151 см |
| Різновид | Дельта машина |
| Тип навантаження | Вантажноблокові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 133 705 ₴


