
4-х позиційна мультистанція Impulse Evolution
408 408 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 47127
Відправка з 31 травня 2026+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
4-х позиційна мультистанція Impulse Evolution
Тренажер IMPULSE 4 Stack Multi-station - це професійний тренажер, що пропонує чотири позиції для тренування. Відмінна ергономіка, функціональність і висока надійність роблять цю станцію ідеальним вибором для будь-якого фітнес-центру.
Переваги Impulse Evolution
- Сучасний та презентабельний дизайн.
- Високоточна технологія зварювання.
- Інноваційне порошкове фарбування рами для кращої адгезії.
- Високоякісні плоскошовні трубні профілі товщиною 3 мм.
- Стабілізаційні втулки для довговічності та мінімального шуму.
- Легкий у зміні селектор навантаження з магнітним замком.
- Трос із гелевим наповненням для зменшення тертя.
- Опція: електронне табло для підрахунку повторень.
- Клас: Бізнес
- Виробник: Impulse
- Вага грузового стека: 91 кг
- Шкиви, підшипники, тяги, механічні вузли: 3 роки гарантії
- Трос: 1 рік гарантії
Тренажери IMPULSE EVOLUTION створені найбільшим виробником силових тренажерів у Китаї, який також виготовляє продукцію для відомих брендів, таких як Tuff Stuff, Cybex, BH Fitness. Ці тренажери гармонійно вписуються в інтер'єр будь-якого рівня фітнес-центру, забезпечуючи безпеку та комфорт під час тренувань.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Impulse |
| Вага | 295 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Акриловий захисний кожух 3,2 мм |
| Клас | Професійні |
| Колір | Чорний;Синій |
| Конструкція | Нескладані;Підлогова |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальне навантаження | 91 кг |
| Призначення | Багатофункційні |
| Розміри | 349 х 197 х 238см |
| Різновид | Мультистанція |
| Тип навантаження | Вантажноблокові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 408 408 ₴


