
Присідання з поясом Impulse IFP line
44 730,40 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 47176
Відправка з 01 червня 2026- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Присідання з поясом Impulse IFP line
Серія IFP від Impulse — це повноцінний функціональний набір тренажерів на вільних вагах, спеціально розроблений для невеликих фітнес-клубів та спортивних об'єктів бюджетного рівня. Тренажери мають строгий і лаконічний дизайн, що поєднує в собі функціональність, простоту в обслуговуванні та невисоку вартість.
Переваги тренажера Impulse IFP
- Безпека та комфорт: Біомеханічно правильна амплітуда руху гарантує комфортний тренувальний процес з мінімальним ризиком травм.
- Висока якість: Подвійна порошкова фарба з попередньою піскоструйною обробкою металу забезпечує високу якість та зносостійкість покриття.
- Захист підлоги: Резинові опори захищають підлогове покриття у фітнес-клубах.
Цей тренажер призначений для ефективної роботи над м'язами ніг та сідниць. Рукоятки з поліуретановим покриттям забезпечують надійний хват. Великі накопичувачі дозволяють навантажувати тренажер дисками до 175 кг на кожний важіль. Додаткові тримачі для зберігання дисків допомагають економити місце в залі та оптимізують тренувальний процес.
- Максимальний вагу користувача: 150 кг.
- Діапазон висоти: 155-195 см.
- Максимальне навантаження: 175 кг х 2.
- Протиковзка платформа: товщина 3 мм.
Габарити тренажера в робочому положенні: 162х125х103 см, в упаковці: 128х77х28 см. Вага тренажера: 77,5 кг. Вага в упаковці: 84 кг.
Умови постачання тренажерів, а також можливі знижки, розстрочки та кредити обговорюються індивідуально під час формування кожного конкретного замовлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Impulse |
| Вага | 77.5 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Платформа з протиковзким покриттям товщиною 3 мм;Застосовний діапазон висоти: 155-195 см |
| Клас | Професійні |
| Конструкція | Нескладані;Підлогова |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальне навантаження | Максимальне завантаження: 175 кг х 2 |
| Призначення | Для м’язів ніг;Для м’язів сідниць |
| Розміри | 162х125х103 см |
| Різновид | Присідання з паском |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
- Ціна: 44 730,40 ₴


