
Тренажер для сідничних м'язів (радіальний) Impulse Evolution
146 949 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 47101
Відправка з 31 травня 2026+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тренажер для сідничних м'язів Impulse Evolution
Тренажер IMPULSE Evolution Glute - це професійний тренажер, призначений для ефективного тренування сідничних м'язів. Ця нова генерація тренажерів поєднує в собі відмінну ергономіку, функціональність, високу надійність та доступну ціну.
Особливості тренажера
- Сучасний дизайн: Презентабельний і функціональний.
- Високоточна технологія зварювання: Забезпечує довговічність конструкції.
- Інноваційне покриття рами: Порошкове фарбування з попередньою обробкою металу.
- Високоякісні матеріали: Плоскошовні трубні профілі товщиною 3 мм від USA LOOS.
- Ергономічні елементи: Сидіння та спинки з поліуретану, обшивка з антистатичного матеріалу.
- Додаткові опції: Комплектація електронним таблом та додатковим вантажем 2,5 кг.
Технічні характеристики
- Клас: Бізнес
- Виробник: Impulse
- Категорія: Професійний
- Вага вантажного стеку: 91 кг
- Шківи, підшипники, тяги, механічні вузли: 3 роки гарантії
- Трос: 1 рік гарантії
Цей тренажер ідеально підходить для фітнес-центрів будь-якого рівня, забезпечуючи комфорт і безпеку тренувань завдяки нековзним рукояткам і ергономічному дизайну. Тренажер має карту виконання вправ для правильного позиціонування тіла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Impulse |
| Вага | 126 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Стандартна вага вантажного стеку: 91 кг |
| Клас | Професійні |
| Колір | Чорний;Синій |
| Конструкція | Нескладана;Підлогова |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Призначення | Для м'язів сідниць |
| Розміри | 150х125х151 см |
| Різновид | Тренажер для сідничних м'язів |
| Тип навантаження | Вантажноблокові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 146 949 ₴


