
Жим від грудей/легкий старт Impulse Evolution
153 153 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 47109
Відправка з 31 травня 2026+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Жим від грудей Impulse Evolution: професійний тренажер для вашого залу
Тренажер IMPULSE Evolution Chest Press — це нове покоління професійних тренажерів, яке прийшло на заміну лінії Impulse MAX. Завдяки високій ергономіці, функціональності та надійності, цей тренажер стане відмінним вибором для будь-якого фітнес-центру.
Особливості тренажера
- Сучасний, презентабельний, функціональний дизайн.
- Високоточна технологія зварювання.
- Інноваційна порошкова фарба рами з попередньою обробкою металу значно покращує зчеплення з лакофарбовим покриттям.
- Конструкція з високоякісних профілів товщиною 3 мм.
- Стабілізаційні втулки з антифрикційним наповнювачем — довговічність, мінімальний шум.
- Яскраво виділений селектор навантаження з магнітним замком — легка зміна ваги.
- Акриловий захисний кожух товщиною 3,2 мм.
- Високоякісні підшипники NSK з Японії.
- Ергономічні сидіння та спинки з поліуретану.
- Антистатична, зносостійка обшивка.
- Роздільні конвергентні важелі з біомеханічно правильною траєкторією.
- Гелеве наповнення тросів для зменшення опору.
Тренажер може комплектуватися електронним табло, що показує кількість повторень і тривалість заняття, а також додатковим вантажем для тоншого регулювання навантаження. Карта виконання вправи розташована на верхній частині стійки.
Характеристики- Клас: Бізнес
- Виробник: Impulse
- Категорія: Професійний
- Вага вантажного стека: 91 кг
- Шківи, підшипники, тяги, механічні вузли: 3 роки
- Трос: 1 рік
Запрошуємо обговорити умови поставки, а також можливі знижки та розстрочки індивідуально.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Impulse |
| Вага | 127 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Акриловий захисний кожух 3,2 мм |
| Клас | Професійні |
| Колір | Чорний;Синій |
| Конструкція | Нескладані;Підлогова |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальне навантаження | 91 кг |
| Призначення | Для м’язів грудей;Для м’язів спини;Для м’язів рук |
| Розміри | 148x120x151 см |
| Різновид | Жим від грудей |
| Тип навантаження | Вантажноблокові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 153 153 ₴


