
Жим від грудей сидячи Impulse IFP line
36 616,80 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 47170
Відправка з 01 червня 2026- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Жим від грудей сидячи Impulse IFP line
Серія IFP від Impulse - це повний функціональний пакет тренажерів на вільних вагах, розроблений спеціально для невеликих фітнес-клубів і спортивних об'єктів бюджетного рівня. Строгий і лаконічний дизайн, функціональність, простота в обслуговуванні і невисока вартість роблять цю серію популярною серед користувачів.
Переваги тренажера
Біомеханічно правильна амплітуда руху забезпечує комфортний тренувальний процес з мінімальним ризиком травм. Лінія IFP відповідає стандартам міжнародної безпеки EN957. Ідеально вивірена траєкторія руху розподіляє навантаження на цільові групи м'язів.
Технологія подвійного порошкового фарбування з попередньою піскоструминною обробкою підвищує стійкість покриття. Резинові опори захищають підлогу фітнес-клубів.
Особливості моделі- Максимальний вага користувача: 150 кг
- Діапазон висоти: 155-195 см
- Максимальне навантаження: 100 кг на кожен важіль
- Регулювання сидіння: 210 мм
- Товщина подушки спинки: 70 мм
У моделі Impulse IFP1201 передбачена можливість удосконалення навантаження за допомогою додавання резинових стрічок. Незалежний хід важелів виключає дисбаланс під час тренування. Регулювання висоти сидіння (17 рівнів) зручне для постійного використання.
Комфорт та надійністьДля оббивки використовується зносостійка штучна шкіра, наповнювач з пінополіуретану забезпечує додатковий комфорт і безпеку. Оббивка має подвійні шви для більшої міцності. Універсальна форма ручок дозволяє кілька варіантів хвата для розширення діапазону навантаження.
Вмісткі накопичувачі дозволяють навантажувати тренажер дисками до 100 кг на кожен важіль. Держатель для зберігання дисків економить місце в залі і оптимізує тренувальний процес. Завдяки резиновим відбійникам виключається ризик пошкодження лакофарбового покриття і конструкції важелів.
Умови постачання тренажерів, можливі знижки, розстрочки і кредити обговорюються індивідуально.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Impulse |
| Вага | 64.2 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Діапазон регулювання сидіння: 210 мм;Товщина подушки спинки 70 мм;Застосовний діапазон висоти: 155-195 см |
| Клас | Професійні |
| Конструкція | Нескладані;Підлогова |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальне навантаження | Максимальне завантаження: 100 кг х 2 |
| Призначення | Для м’язів грудей;Для м’язів спини |
| Розміри | 128х98х125 см |
| Різновид | Жим від грудей |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
- Ціна: 36 616,80 ₴


