
Відведення ніг стоячи Impulse IFP line
46 675,20 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 47178
Відправка з 01 червня 2026+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відведення ніг стоячи Impulse IFP line
Серія IFP від Impulse — це повний функціональний набір тренажерів на вільних вагах, спеціально розроблений для невеликих фітнес-клубів та спортивних закладів бюджетного рівня. Вони мають строгий і лаконічний дизайн, високу функціональність, простоту в обслуговуванні та доступну ціну.
Переваги тренажера
- Біомеханічно правильна амплітуда руху забезпечує комфортне тренування з мінімальним ризиком травм.
- Відповідність міжнародним стандартам безпеки EN957.
- Двошарова порошкова фарба з попередньою обробкою металу для покращеної стійкості покриття.
- Резинові опори захищають підлогу у фітнес-клубах.
Особливості моделі Impulse IFP 1622
Цей тренажер призначений для роботи з м'язами стегон і сідниць. Неслизькі упори для ніг забезпечують стабільність тіла, роблячи тренування безпечним та комфортним. Сидіння, спинка та валики виготовлені з зносостійкої штучної шкіри з наповнювачем з пінополіуретану, що додає комфорту та безпеки.
Технічні характеристики- Максимальний ваговий користувача: 150 кг.
- Придатний діапазон висоти: 155-195 см.
- Максимальне навантаження: 150 кг х 1.
- Розміри подушок для ніг: 350х200х70 мм.
- Педалі з протиковзким покриттям товщиною 3 мм.
- Габарити в робочому положенні: 172х595х128 см.
- Габарити в упаковці: 143х84х35 см.
- Вага тренажера: 77,5 кг.
- Вага в упаковці: 85,5 кг.
Умови постачання тренажерів, а також можливі знижки, розстрочки та кредити обговорюються індивідуально, в процесі формування кожного конкретного замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Impulse |
| Вага | 83.9 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Застосовний діапазон висоти: 155-195 см;Подушки для ніг: 350х200х70 мм;Педалі з протиковзким покриттям товщиною 3 мм |
| Клас | Професійні |
| Конструкція | Нескладані;Підлогова |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальне навантаження | Максимальне завантаження: 150 кг х 1 |
| Призначення | Для м’язів ніг;Для м’язів сідниць |
| Розміри | 172х595х128 см |
| Різновид | Відведення ніг |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 675,20 ₴


