
Тяга зверху Impulse IFP line
48 620 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 47185
Відправка з 01 червня 2026+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга зверху Impulse IFP line
Лінія IFP від Impulse - це повний функціональний пакет тренажерів на вільних вагах, спеціально розроблений для невеликих фітнес-клубів та спортивних об'єктів бюджетного рівня. Відзначається строгим та лаконічним дизайном, функціональністю, простотою в обслуговуванні та невисокою вартістю.
Переваги тренажера
- Біомеханічна правильність: Плавна амплітуда руху забезпечує комфортний тренувальний процес з мінімальним ризиком травм.
- Дотримання стандартів: Лінія IFP відповідає стандартам міжнародної безпеки EN957.
- Якісне покриття: Технологія подвійного порошкового фарбування рами значно покращує міцність покриття.
- Ергономічність: Вращающиеся ергономічні ручки забезпечують природні рухи рук.
Характеристики
- Максимальна вага користувача: 150 кг.
- Максимальне навантаження: 100 кг х 2.
- Товщина подушки спинки: 70 мм.
- Габарити: 170х134х205 см.
- Вага тренажера: 95 кг.
Проста система регулювання валиків дозволяє підібрати зручне положення, а обмежувачі положення рухомих важелів запобігають перенапруженню та забезпечують безпеку вправ. Завдяки резиновим опорам виключається ризик пошкодження покриття підлоги у фітнес-клубах.
Умови поставки тренажерів, а також можливі знижки, розстрочки та кредити обговорюються індивідуально.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Impulse |
| Вага | 95 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Товщина подушки спинки 70 мм |
| Клас | Професійні |
| Конструкція | Нескладані;Підлогова |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальне навантаження | Максимальне завантаження: 100 кг х 2;Максимальна вага користувача: 150 кг |
| Призначення | Для м’язів плечей |
| Розміри | 170х134х205 см |
| Різновид | Тяга зверху |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 620 ₴


