
Т-тяга Impulse IFP лінія
29 172 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 47187
Відправка з 01 червня 2026- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Переваги Т-тяги Impulse IFP лінія
Серія IFP від Impulse - це повний функціональний пакет тренажерів на вільних вагах, спеціально розроблений для невеликих фітнес-клубів та спортивних об'єктів бюджетного рівня. Строгий і лаконічний дизайн, функціональність, простота в обслуговуванні та невисока вартість роблять цю серію ідеальним вибором.
Комфорт та безпека
Біомеханічно правильна амплітуда руху тренажерів, розроблена інженерами Impulse, забезпечує комфортний тренувальний процес з мінімальним ризиком травм. Лінія IFP відповідає міжнародним стандартам безпеки EN957. Ідеально вивірена траєкторія руху дозволяє спрямувати навантаження на цільові групи м'язів.
Якість та міцність
Технологія подвійного порошкового фарбування з попередньою обробкою металу значно покращує міцність лакофарбового покриття та забезпечує його високу якість та зносостійкість. Гумові опори захищають підлогу у фітнес-клубах.
Технічні характеристики- Максимальний вагу користувача: 150 кг
- Максимальне навантаження: 150 кг
- Габарити: 208х91х64 см
- Вага тренажера: 23 кг
Функціональні особливості
Т-тяга Impulse IFP1101 призначена для тренування м'язів спини. Багатопозиційні ручки з різними кутами хвату дозволяють урізноманітнити вправи, враховуючи індивідуальні вподобання, та забезпечують комфортне тренування. Ергономічна підставка для ніг забезпечує оптимальну підтримку і комфорт для ніг користувача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Impulse |
| Вага | 23 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Максимальна вага користувача: 150 кг |
| Клас | Професійні |
| Конструкція | Нескладані;Підлогова |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Призначення | Для м’язів спини;Для м’язів грудей |
| Розміри | 208х91х64 см |
| Різновид | Т-тяга |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
- Ціна: 29 172 ₴


