
Біцепс-машина Impulse Sterling
85 085 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 47270
Відправка з 01 червня 2026+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Біцепс-машина Impulse Sterling
Тренажер IMPULSE STERLING Bicep Curl - це ефектна лінія на вільних вагах для професіоналів. Вона поєднує фундаментальний дизайн, правильну ергономіку та можливість максимальних навантажень для ефективного тренування.
Особливості тренажера
- Основний конструктив виготовлений з високоякісних профільних труб розміром 50 х 100 мм із товщиною стінки 3,5 мм.
- Високоточна роботизована технологія зварювання.
- Інноваційне порошкове фарбування рами з попередньою піскоструминною обробкою, що покращує зчеплення металу з лакофарбовим покриттям. Стійка до подряпин поверхня завдяки подвійному електростатичному порошковому покриттю не потребує обслуговування.
- Сидіння регулюється по висоті для максимально зручного положення під час виконання вправ.
- Усі елементи регулювання позначені яскравим жовтим кольором для зручності користувача.
- Високоточні кулькові підшипники промислового класу забезпечують плавну роботу.
- Опорна подушка для рук розташована під кутом для ізольованого тренування біцепса без навантаження на м'язи спини.
- Нейтралізуюча рукоятка знижує опір під час жиму.
- Рукоятки професійного виконання з металу з антискользящою накаткою середньої глибини.
- Одне місце для зберігання дисків.
- Колір оббивки сидінь і спинок: чорний.
- Колір конструкції комбінований - чорний/червоний.
- Покриття м'яких частин - високоякісна вініліскожа, термін служби при належному догляді до 7 років.
- Комфорт і ефективність тренувань з урахуванням біомеханіки людини. Розраховані на інтенсивну та тривалу експлуатацію в умовах високої прохідності в фітнес-залах.
- Тривалі терміни гарантії.
- Клас: Бізнес
- Виробник: Impulse
- Категорія: Професійний
- Шківи, підшипники, тяги, механічні вузли: 3 роки
- Максимальне завантаження дисками: 120 кг
*Умови поставки, а також можливі знижки, розстрочки та кредити обговорюються індивідуально, у процесі формування кожного конкретного замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Impulse |
| Вага | 126 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Клас | Професійні |
| Колір | Чорний;Червоний |
| Конструкція | Нескладані;Підлогова |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Призначення | Для м’язів рук |
| Розміри | 153x109x117 см |
| Різновид | Біцепс-машина |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 085 ₴


