
Жим під кутом вгору Impulse IFP line
40 953 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 47186
Відправка з 31 травня 2026- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
Жим під кутом вгору Impulse IFP line
IFP серія від Impulse - це функціональний пакет тренажерів на вільних вагах, спеціально розроблений для використання в невеликих фітнес-клубах і спортивних об'єктах бюджетного рівня. Строгий і лаконічний дизайн, функціональність, простота в обслуговуванні і невисока вартість.
Переваги тренажера
- Біомеханічно правильна і плавна амплітуда руху, розроблена інженерами Impulse, забезпечує користувачам комфортний тренувальний процес з мінімальним ризиком отримати травму.
- Лінія IFP відповідає стандартам міжнародної безпеки EN957.
- Двохшарова порошкова фарба з попередньою піскоструминною обробкою металу значно покращує міцність нанесення покриття.
- Резинові опори забезпечують захист підлогових покриттів у фітнес-клубах.
Жим під кутом вгору Impulse IFP1101 призначений для опрацювання м'язів плечей. Багатопозиційні рукоятки дозволяють урізноманітнити вправи, враховуючи індивідуальні уподобання. Сидіння розташоване під кутом, що дозволяє зафіксувати тіло атлета в правильній позиції і знизити тиск на поперек у положенні сидячи.
Узел рухомого важеля розташований на рівні плеча середньостатистичного користувача, що забезпечує комфорт і точну опрацювання м'язів. Рухомий важіль має обмежений радіус дії, що дозволяє контролювати діапазон руху, запобігаючи перенапруженню і забезпечуючи безпеку вправ.
Технічні характеристики- Максимальна вага користувача: 150 кг.
- Максимальне навантаження: 150 кг х 2.
- Товщина подушки спинки: 70 мм.
- Габарити: 158х152х107 см.
- Вага тренажера: 87 кг.
Вмісткі накопичувачі дозволяють навантажувати тренажер дисками до 150 кг на кожен важіль. Завдяки резиновим відбійникам виключається ризик пошкодження покриття і конструкції важелів. Тримач для зберігання дисків дозволяє заощадити місце в залі і оптимізувати тренувальний процес.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Impulse |
| Вага | 87 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Товщина подушки спинки 70 мм |
| Клас | Професійні |
| Конструкція | Нескладані;Підлогова |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальне навантаження | 150 кг х 2 |
| Призначення | Для м’язів спини;Для м’язів грудей;Для м’язів рук;Для м’язів плечей |
| Розміри | 158х152х107 см |
| Різновид | Жим під кутом |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
- Ціна: 40 953 ₴


