
Тренажер для м'язів стегна (комбінований згинач/розгинач) Impulse Plamax
125 846,60 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 47254
Відправка з 31 травня 2026+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тренажер для м'язів стегна Impulse Plamax
Тренажер IMPULSE Plamax Leg Extesion-Leg Curl - професійний згинач-розгинач стегна. Ідеальний вибір для компактних тренажерних залів будь-якого рівня, забезпечуючи повний набір базових вправ. Цей тренажер гармонійно доповнює лінію Impulse Max.
Особливості конструкції
- Основний конструктив виготовлений з високоякісних профільних плоско-овальних труб 40 х 80 мм з товщиною стінки 2,5 мм;
- Траверса вантажних стеків має тефлонові втулки для безшумної роботи і хорошого ковзання;
- Зручні напівавтоматичні фіксатори спинок;
- Еластичний і довговічний трос USA LOOS Cable в обплетенні з гелевою змазкою;
- Карта виконання вправ;
- Акриловий захисний кожух закриває вантажний стек з двох сторін;
- Триколірна маркування вантажоблочного стека;
- Колір оббивки сидіння: сірий, чорний, коричневий (на вибір);
- Колір рами: сірий металік;
- Довготривала гарантія.
Характеристики
- Клас: Бюджетний
- Призначення: Для готелів
- Виробник: Impulse
- Категорія: Професійний
- Вага вантажного стека: 114 кг
- Шківи, підшипники, тяги, механічні вузли: 3 роки
- Трос: 1 рік
Умови постачання тренажерів, можливі знижки, розстрочки і кредити обговорюються індивідуально при формуванні кожного конкретного замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Impulse |
| Вага | 225 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Стандартна вага вантажного стека: 114 кг |
| Клас | Професійні |
| Колір | Сірий;Коричневий |
| Конструкція | Нескладані;Підлогова |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Призначення | Для м’язів ніг;Для м’язів сідниць |
| Розміри | 146,5 x 124,5 х 152 см |
| Різновид | Тренажер для м'язів стегна |
| Тип навантаження | Вантажноблокові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 125 846,60 ₴


