
Розгинач стегна Impulse Sterling
102 102 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 47277
Відправка з 31 травня 2026+380 (67) 115-44-90
Роздрібний відділ- +380 (63) 581-84-23Роздрібний відділ
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розгинач стегна IMPULSE STERLING Leg Extension
Професійний тренажер - Розгинач стегна, розроблений для максимального комфорту та ефективності тренувань. Лінія IMPULSE STERLING пропонує фундаментальний дизайн і правильну ергономіку для професіоналів. Це ефективний тренажер для інтенсивних тренувань.
Особливості тренажера
- Виготовлений з високоякісних профільних труб 50 х 100 мм з товщиною стінки 3,5 мм.
- Високоточна роботизована технологія зварювання.
- Інноваційна порошкова фарба з покращеним зчепленням металу.
- Регульоване сидіння для зручного налаштування під користувача.
- Яскраві жовті елементи регулювання для зручності.
- Високоточні шарикопідшипники для плавної роботи.
- Два місця для зберігання дисків.
- Чорний колір оббивки сидінь і спинок.
- Комбінована конструкція - чорний/червоний.
- Винилискожа високої якості з терміном служби до 7 років.
- Розрахований на інтенсивну експлуатацію в умовах високої прохідності.
- Тривалі гарантійні строки.
Умови поставки
Умови поставки тренажерів, а також можливі знижки, розстрочки та кредити обговорюються індивідуально в процесі формування кожного конкретного замовлення.
Характеристики- Клас: Бізнес
- Виробник: Impulse
- Категорія: Професійний
- Шківи, підшипники, тяги, механічні вузли: 3 роки
- Максимальна загрузка дисками: 300 кг
Не пропустіть можливість придбати цей високоякісний тренажер для вашого фітнес-залу. Замовляйте розгинач стегна Impulse Sterling в інтернет-магазині вже сьогодні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Impulse |
| Вага | 147 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові характеристики | Сидіння регулюється по глибині |
| Клас | Професійні |
| Колір | Чорний;Червоний |
| Конструкція | Нескладані;Підлогова |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Максимальне навантаження | 300 кг |
| Призначення | Для м’язів ніг;Для м’язів сідниць |
| Розміри | 127х169х101 см |
| Різновид | Розгінач стегну |
| Тип навантаження | На вільних вагах |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102 102 ₴


